Aktualności

Dzień otwarty z Filorga Medical
14.03.2017

Dzień otwarty z Filorga Medical

ZABIEGI GAMY SKIN PERFUSION To innowacyjne, inspirowane medycyną estetyczną zabiegi do każdego rodzaju i problemu skóry. Ich wyjątkowość polega na połączeniu bardzo bogatej linii kosmetyków z działaniem zaawansowanego technologiczne urządzenia SKIN PERFUSION CRYOLIFT, posiadającego zarówno głowicę do krioliftingu, jak i głowicę emitującą światło LED. Koncepcja SKIN PERFUSION umożliwia indywidualne dopasowanie zabiegów do potrzeb każdego pacjenta. Kosmetolog po analizie skóry wybierze zabieg z dostępnej gamy lub stworzy indywidualny zabieg odpowiednio dobierając produkty do wymagań skóry. Wyjątkowa koncepcja SKIN PERFUSION pozwala na nieograniczone kombinacje i spersonalizowane zabiegi, które wyróżniają gamę SKIN PERFUSION spośród innych dostępnych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

 

Skin Perfusion Cryolift

 

 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG? SKIN PERFUSION to zabiegi dla osób wymagających, poszukujących skutecznych protokołów oraz najwyższej przyjemności stosowania. Także jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej dla podtrzymania efektu. JAK PRZEBIEGA ZABIEG? SKIN PERFUSION to kompleksowa gama produktów składających się na system zabiegowy złożony z 6 etapów pielęgnacji skóry.

Zabiegi wykonuje się przy użyciu urządzenia będącego unikatowym połączeniem technologii LED I KRIOTERAPII, które stymuluje i przyśpiesza wnikanie substancji aktywnych i maksymalizuje skuteczność kosmetyków. Dzięki zabiegom SKIN PERFUSION osiągamy optymalny efekt odmłodzenia skóry.

 

ETAP 1: PRZYGOTOWANIE Polega na oczyszczaniu i tonizowaniu skóry, aby usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia.

ETAP 2: ZŁUSZCZANIE To etap, na którym kosmetolog stosuje produkty złuszczające skórę, zarówno biologiczne i/lub mechaniczne, w tym także peelingi Filorga na bazie glukonolaktonu (Light Peel poprawiający nawilżenie skóry i przywracający blask, Bright Peel wyrównujący koloryt skóry i zmniejszający przebarwienia, Time Peel zmniejszający zmarszczki i działający odmładzająco).

ETAP 3: WZMACNIANIE Aby wzmocnić efekt zabiegu nakładane jest jedno lub (w zależności od stanu i potrzeb skóry) kilka z 6 innowacyjnych serum.

ETAP 4: PRZYSWAJANIE Zastosowanie maski zwiększa wnikanie składników aktywnych.

ETAP 5: REGENERACJA Wmasowanie kompleksowego kremu zawierającego nowoczesne i innowacyjne składniki.

ETAP 6: OCHRONA Ochrona przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV to efekt, który uzyskuje się stosując preparaty z wysoką ochroną przeciwsłoneczną oraz mgiełkę z NCTF o działaniu antyoksydacyjnym.

 

13 UNIKATOWYCH PROTOKOŁÓW zabiegowych zapewnia możliwość dostosowania zabiegów do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. JAKIE SĄ EFEKTY PO ZABIEGU? Po zabiegach SKIN PERFUSION skóra jest wyraźnie ukojona, lepiej napięta, rozjaśniona, odmłodzona.

JAK CZĘSTO NALEŻY STOSOWAĆ ZABIEG? Zabieg FILORGA SKIN PERFUSION można powtarzać w odstępach 4 tygodni lub zawsze kiedy jest potrzeba szybkiej poprawy jakości skóry jako tzw. zabieg bankietowy.

 

 

UNIKATOWE ZABIEGI SKIN PERFUSION

 

Zrzut ekranu 2017-03-13 o 17.51.27

 

 

ZABIEG SPECJALNY PREMIUM GLOBAL

 

REJUVENATION RODZAJ:

ZABIEGI – TWARZ OPIS: Jest to zabieg o intensywnym działaniu odmładzającym, wygładzający zmarszczki, rozświetlający, pobudzający skórę do odnowy komórkowej i poprawiający owal i rysy twarzy. Likwiduje objawy starzenia się skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Seans rozpoczyna się od spryskania skóry antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego jej oczyszczenia. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się dwa rodzaje serum, mieszając je ze sobą: Time-Cryo i Lift-Cryo, które następnie jest aktywowane urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą do krioliftingu, wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Następnie nakłada się maskę w płacie z kolagenem, która ujędrnia, wygładza i dodaje objętości. Na koniec aplikuje się krem pod oczy i krem na twarz, szyję i dekolt dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, piękna skóra, poprawiony kontur twarzy i cera pełna blasku.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry dojrzałej

RODZAJ SKÓRY: wszystkie objawy starzenia się skóry

DZIAŁANIE: wygładzające, odmładzające, rozświetlające, liftingujące, ujędrniające

 

 

ZABIEGI KRIO-KOREKTY

TIME ERASER – ZMARSZCZKI RODZAJ:

ZABIEGI – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg o intensywnym działaniu odmładzającym, wygładzający każdy rodzaj zmarszczek: mimiczne, spowodowane odwodnieniem i głębokie. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakładane jest serum Time-Cryo, które jest następnie aktywowane urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą do krioliftingu, wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Następnie nakładana jest maska w płacie z kwasem hialuronowym, która dodatkowo nawilża i wygładza skórę. Na koniec aplikuje się krem pod oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest wygładzona, odmłodzona, pełna blasku skóra.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry dojrzałej

RODZAJ SKÓRY: z każdym rodzajem zmarszczek

DZIAŁANIE: wygładzające, odmładzające, rozświetlające

 

 

SKIN LIFT – UTRATA JĘDRNOŚCI

 

RODZAJ: ZABIEGI – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg o intensywnym działaniu ujędrniającym i modelującym, poprawiający wygląd wiotkiej skóry i dodający jej blasku. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się serum Lift-Cryo, które następnie jest aktywowane urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą do krioliftingu, wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Następnie nakłada się maskę w płacie z kolagenem o działaniu napinającym, liftingującym i dodającym objętości. Na koniec aplikuje się krem pod oczy oraz krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest napięta, sprężysta skóra, wymodelowany owal twarzy i ładniejszy koloryt cery.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry dojrzałej

RODZAJ SKÓRY: wiotczejąca, zwiotczała, owal twarzy wymagający poprawy napięcia

DZIAŁANIE: ujędrniające, poprawiające napięcie, modelujące

 

 

HYDRA PERFUSION – SUCHA SKÓRA

 

RODZAJ: ZABIEGI – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg o intensywnym działaniu nawilżającym, do skóry odwodnionej i zmarszczek spowodowanych niedostateczną ilością wody w naskórku. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie dokładnie złuszcza się naskórek kremem typu gommage z mikrogranulkami. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się serum Hydra-Cryo, które następnie aktywuje się urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą do krioliftingu, wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Następnie nakłada się maskę w płacie z kwasem hialuronowym, który zwiększa głębokie nawilżenie, wygładzanie i rozświetlenie skóry. Na koniec aplikuje się krem pod oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest głęboko nawilżona, wygładzona i pełna blasku skóra.

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla każdej skóry potrzebującej nawilżenia

RODZAJ SKÓRY: sucha, przesuszona, odwodniona, ze zmarszczkami spowodowanymi niedoborem wody

DZIAŁANIE: nawilżające, wygładzające, rozświetlające

 

 

HIGH LIGHT – BRAK BLASKU

 

RODZAJ: ZABIEGI – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg o działaniu rozświetlającym i dodającym blasku, idealny dla skóry ziemistej i zmęczonej. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się serum Light-Cryo, które jest następnie aktywowane urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą do krioliftingu, wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Następnie nakłada się maskę w płacie z kwasem hialuronowym, która dodatkowo nawilża i wygładza skórę. Na koniec aplikuje się krem po oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest pełna blasku skóra, o świeżym, równym i jasnym kolorycie.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla każdej skóry potrzebującej rozświetlenia

RODZAJ SKÓRY: wiotczejąca, zwiotczała, owal twarzy wymagający poprawy napięcia

DZIAŁANIE: ujędrniające, poprawiające napięcie, modelujące

 

 

ZABIEGI KOREKTY ŚWIATŁEM

 

BRIGHT RESET – PRZEBARWIENIA

RODZAJ: ZABIEG – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg dla skóry z przebarwieniami, niejednolitej, pozbawionej blasku, o szarym, matowym kolorycie. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się specjalne serum LED-Booster, aktywowane światłem LED. Następnie na urządzeniu SKIN PERFUSION CRYOLIFT wybiera się program LED, który rozjaśnia przebarwienia. Głowica emituje fale świetlne do skóry właściwej. Docierają one aż do mitochondriów, centrów energetycznych komórek, co zwiększa skuteczność działania preparatu oraz światła LED. Następnie aplikuje się kremową maskę odżywczą o działaniu wzmacniającym i nawilżającym. Na koniec nakłada się serum rozświetlające i wybielające przebarwienia, a na nie krem dopasowany do rodzaju skóry. Na koniec aplikuje się też krem pod oczy. Spryskuje się twarz i szyję antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest zredukowanie przebarwień, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry. Już po jednym zabiegu koloryt jest jednolity, świeży, a skóra odmłodzona.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry w każdym wieku

RODZAJ SKÓRY: skóra z przebarwieniami, o niejednolitym kolorycie, poszarzała

DZIAŁANIE: rozjaśniające, rozświetlające, wygładzające i dodające blasku

 

 

PERFECT BALANCE – NIEDOSKONAŁOŚCI

 

RODZAJ: ZABIEG – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg dla skóry tłustej i przetłuszczającej się, skłonnej do niedoskonałości, z rozszerzonymi porami, nierównościami i tendencją do nadmiernego błyszczenia się. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonuje się peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się specjalne serum LED-Booster, aktywowane światłem LED. Następnie na urządzeniu SKIN PERFUSION CRYOLIFT wybiera się program LED, który likwiduje niedoskonałości i normalizuje wydzielanie sebum. Głowica emituje fale świetlne do skóry właściwej. Docierają one aż do mitochondriów, centrów energetycznych komórek, co zwiększa skuteczność działania preparatu oraz światła LED. Następnie nakłada się maskę w płacie z kwasem hialuronowym o działaniu nawilżającym i rozświetlającym skórę. Na koniec aplikuje się serum normalizujące i redukujące niedoskonałości, a na nie krem dopasowany do rodzaju skóry. Wklepuje się też krem pod oczy. Spryskuje się twarz i szyję antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest wygładzona, pozbawiona niedoskonałości, matowa skóra, idealnie odświeżona i pełna blasku.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry w każdym wieku

RODZAJ SKÓRY: skóra tłusta i przetłuszczająca się, z niedoskonałościami, rozszerzonymi porami i tendencją do błyszczenia się DZIAŁANIE: normalizujące wydzielanie sebum, matujące, redukujące niedoskonałości i oczyszczające

 

 

ZABIEGI KRIO-KOREKTY NA WYBRANĄ OKOLICĘ

 

EYE 360’ – SKÓRA WOKÓŁ OCZU

RODZAJ: ZABIEGI – OKOLICA OCZU

OPIS: Jest to zabieg dedykowany na okolice oczu. Głęboko regeneruje skórę, wygładza drobne zmarszczki, poprawia napięcie naskórka, nawilża go i zmniejsza cienie pod oczami. Seans rozpoczyna się od spryskania skóry antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia twarzy, oczu i szyi z makijażu. Na tak przygotowaną skórę wokół oczu nakłada się serum Time-Cryo o działaniu nawilżającym, liftingującym, rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym. Po nałożeniu preparat aktywowany jest urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Następnie nakłada się kremową maskę odżywczą i wykonuje delikatny masaż. Na zakończenie w okolice oczu wklepuje się krem pod oczy, a na twarz nakłada odpowiedni krem dobrany do rodzaju skóry. Następnie spryskuje się skórę mgiełką antyoksydacyjną. Efektem zabiegu jest wyraźna poprawa wyglądu skóry pod oczami. Zwiększa się jej gładkość, nawilżenie. Skóra wygląda jak po liftingu, okolica oczu jest rozjaśniona, a spojrzenie wypoczęte.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: w każdym wieku

RODZAJ SKÓRY: skóra wokół oczu wymagająca regeneracji, skłonna do obrzęków i zasinień

DZIAŁANIE: ujędrniające, poprawiające napięcie, nawilżające, wygładzające, rozświetlające skórę wokół oczu

 

 

DECOLLETE/NECK & HAND EXCLUSIVE – SZYJA, DEKOLT I DŁONIE

 

RODZAJ: ZABIEGI – SZYJA, DEKOLT, DŁONIE

OPIS: Jest to zabieg dedykowany na szyję, dekolt i dłonie. Seans rozpoczyna się od spryskania skóry antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia szyi, dekoltu i rąk. Następnie kosmetyczka wykonuje peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę kosmetyczka nakłada serum Lift-Cryo o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Po nałożeniu preparat aktywowany jest urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Na koniec wklepuje się krem pod oczy, a na szyję, dekolt i dłonie nakłada odpowiedni krem i spryskuje skórę mgiełką antyoksydacyjną.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry dojrzałej

RODZAJ SKÓRY: skóra szyi, dekoltu i dłoni przesuszona, wiotka, ze zmianami spowodowanymi wiekiem

DZIAŁANIE: ujędrniające, poprawiające napięcie, nawilżające, wygładzające, odżywcze, rozświetlające

 

 

SMILE FOCUS – USTA, KONTUR UST

 

RODZAJ: ZABIEGI – USTA I OKOLICE UST

OPIS: Jest to zabieg dedykowany na usta i okolicę ust. Seans rozpoczyna się od spryskania skóry antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia twarzy, szczególnie okolicy ust. Następnie nakłada się żel modelujący i wykonuje masaż warg i skóry wokół nich. Na skórę ust i okolicy ust nakłada się serum Hydra-Cryo o działaniu nawilżającym, a na skórę wokół nich serum Lift-Cryo o właściwościach liftingujących. Po nałożeniu preparatów aktywowane są one urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Na zakończenie w okolice oczu wklepuje się krem pod oczy, a na twarz nakłada odpowiedni krem dobrany do rodzaju skóry. Następnie skórę spryskuje się mgiełką antyoksydacyjną. Efektem zabiegu są nawilżone, ujędrnione, gładkie i pełniejsze usta oraz piękna skóra.

 

DLA KOGO: dla kobiet

WIEK: w każdym wieku, szczególnie dla ust pozbawionych nawilżenia i jędrności

RODZAJ SKÓRY: wiotka, przesuszona

DZIAŁANIE: wygładzające, nawilżające, wypełniające

 

 

EKSPRESOWE ZABIEGI KOREKTY ŚWIATŁEM

 

LUNCH PEEL – ODNOWA SKÓRY

RODZAJ: ZABIEGI – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg, który doskonale złuszcza naskórek, odświeża skórę i nadaje jej jednolity, pełen blasku koloryt. Seans rozpoczyna się od demakijażu i oczyszczenia skóry. Następnie wykonuje się peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Następnie aplikuje się specjalne serum LED Booster aktywowane światłem LED. Głowica emituje fale świetlne do skóry właściwej. Docierają one aż do mitochondriów, centrów energetycznych komórek, co zwiększa skuteczność działania preparatu oraz światła LED. Na koniec aplikuje się krem po oczy oraz krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje się ją antyoksydacyjną mgiełką.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: w każdym wieku

RODZAJ SKÓRY: każdy rodzaj skóry

DZIAŁANIE: złuszczające, wygładzające, odmładzające i rozjaśniające

 

 

EXTRA PLUMP – NAWILŻENIE I WYPEŁNIENIE

 

RODZAJ: ZABIEGI – TWARZ

OPIS: Jest to zabieg, który błyskawicznie odmładza skórę i dodaje twarzy objętości. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i oczyszczenia skóry. Następnie wykonuje się peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skórę odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Następnie aplikuje się specjalne serum LED Booster aktywowane światłem LED. Głowica emituje fale świetlne do skóry właściwej. Docierają one aż do mitochondriów, centrów energetycznych komórek, co zwiększa skuteczność działania preparatu oraz światła LED. Na koniec aplikuje się krem pod oczy oraz krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje się ją antyoksydacyjną mgiełką.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry dojrzałej

RODZAJ SKÓRY: każdy rodzaj skóry, której brak sprężystości, jędrności, z mało wyrazistym owalem twarzy, wiotkiej i odwodnionej

DZIAŁANIE: dodające objętości, wypełniające ubytki w strukturze skóry, napinające i ujędrniające

 

 

ZABIEG NA CIAŁO

 

BODY DETOXIFING – DRENAŻ LIMFATYCZNY

RODZAJ: ZABIEG – CIAŁO

OPIS: Jest to zabieg o działaniu intensywnie nawilżającym oraz ujędrniającym i modelującym, pomaga zwalczać cellulit oraz poprawia wygląd skóry. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką. Następnie całe ciało złuszczane jest przy pomocy rękawicy. Na nogi i brzuch nakładany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel. Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę nakłada się dwa rodzaje serum, mieszając je ze sobą: Hydra-Cryo i Lift-Cryo, które następnie jest aktywowane urządzeniem SKIN PERFUSION CRYOLIFT i jego głowicą do krioliftingu, wytwarzającą stabilizowane zimno. Powoduje ona naprzemienne rozkurczanie i kurczenie się naczyń krwionośnych, poprawia dotlenienie i metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki serum działają wyjątkowo skutecznie. Na koniec nakłada się balsam do ciała oraz żel modelujący. Efektem zabiegu jest gładkie, wyraźnie odnowione ciało o aksamitnie miękkiej, jędrnej i głęboko nawilżonej skórze.

 

DLA KOGO: dla kobiet i mężczyzn

WIEK: dla skóry w każdym wieku

RODZAJ SKÓRY: skóra ciała wymagająca nawilżenia, odżywienia, wygładzenia, poprawy jędrności i kolorytu

DZIAŁANIE: wzmacniające naturalną warstwę ochronną skóry, odżywcze, detoksyfikujące, ujędrniające

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Zobacz inne news'y