O nas

Początki gabinetu Kriocentrum istniejącego na terenie powiatu Otwockiego sięgają połowy lat 90 ubiegłego stulecia.

Ulegając kilkukrotnym przemianom, zmieniał swoją strukturę, lokalizację, za każdym razem powiększał się i rozszerzał swoją ofertę.

2010

Ostatecznie w 2010 roku stał się NZOZ-em w którym pracuje kilkanaście osób, lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników administracji. Placówka specjalizuje się przede wszystkim w działalności zabiegowej z zakresu: chirurgii ogólnej, plastycznej, flebologii, proktologii. W ciągu ostatnich lat kartoteka pacjentów Kriocentrum rozrosła się do ponad 16 tys. osób, nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.

2014

W marcu 2014 r dokonała się kolejna przemiana. Nową lokalizacją NZOZ-u stał się budynek w Józefowie przy ul. Wyszyńskiego 103. Placówka zyskała samodzielną część zabiegową, z pokojem po-zabiegowym, w którym istnieje możliwość pobytu pacjentów po zabiegach. Nowe przestronne gabinety zostały przystosowane do określonej działalności leczniczej np. flebologicznej, proktologicznej czy ambulatorium chirurgicznego.

Placówka specjalizuje się w modelowaniu ciała współczesnymi metodami liposukcji, mało inwazyjnych operacjach żylaków kończyn dolnych, leczeniu większości problemów proktologicznych.

Rozszerzyliśmy naszą działalność o specjalistów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej.

W nowym Kriocentrum nie zabraknie usług świadczonych od lat, to jest szeroko pojętej Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz Kosmetologii.

 

Z poważaniem

dr Marek Batijewski i dr Tomasz Kłos

Kompleksowa opieka

Kompleksowa opieka

Klinika Kriocentrum jest wyjątkowym, a zarazem nowoczesnym miejscem, w którym gwarantujemy najwyższy poziom leczenia. Oferujemy naszym Pacjentom nie tylko profesjonalne zabiegi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo związane z jakością
i procedurą przeprowadzonych zabiegów.

Profesjonalny personel

Profesjonalny personel

Nasz zespół to, wykwalifikowana kadra lekarzy, kosmetologów oraz personelu medycznego z wieloletnim doświadczeniem.
W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Pacjentów i chęcią poprawy Ich jakości życia.

Innowacyjna technologia

Innowacyjna technologia

Tworząc Klinikę, mieliśmy na uwadze wyjątkową dbałość o najwyższy poziom leczenia, bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Dlatego w Kriocentrum korzystamy z innowacyjnych i skutecznych technologii oraz wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń, a także preparatów znanych i renomowanych firm.

Nasza misja

.

Nasza misja

Nasz zespół

Przejdź do galeri zdjęć