O Klinice

O Klinice

umów się
Początki Ośrodka Kriocentrum istniejącego na terenie powiatu
Otwockiego sięgają połowy lat 90 ubiegłego stulecia.
O Klinice
Kompleksowa opieka

Kompleksowa opieka

Klinika Kriocentrum jest wyjątkowym, a zarazem nowoczesnym miejscem, w którym gwarantujemy najwyższy poziom leczenia. Oferujemy naszym Pacjentom nie tylko profesjonalne zabiegi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo związane z jakością przeprowadzonych procedur.
Innowacyjna technologia

Innowacyjna technologia

Tworząc Klinikę, mieliśmy na uwadze wyjątkową dbałość o najwyższy poziom leczenia, bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Dlatego w Kriocentrum korzystamy z innowacyjnych i skutecznych technologii oraz wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń, a także preparatów znanych i renomowanych firm.

Nasza misja

Nasza Klinika ulegając kilkukrotnym przemianom, zmieniała swoją strukturę, lokalizację, za każdym razem powiększała się i rozszerzała swoją ofertę.

2010

Ostatecznie w 2010 roku stał się NZOZ-em w którym pracuje kilkanaście osób, lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników administracji. Placówka specjalizuje się przede wszystkim w działalności zabiegowej z zakresu: chirurgii ogólnej, plastycznej, flebologii, proktologii. W ciągu ostatnich lat kartoteka pacjentów Kriocentrum rozrosła się do ponad 16 tys. osób, nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.

2014

W marcu 2014 r dokonała się kolejna przemiana. Nową lokalizacją NZOZ-u stał się budynek w Józefowie przy ul. Wyszyńskiego 103. Placówka zyskała samodzielną część zabiegową, z pokojem po-zabiegowym, w którym istnieje możliwość pobytu pacjentów po zabiegach. Nowe przestronne gabinety zostały przystosowane do określonej działalności leczniczej np. flebologicznej, proktologicznej czy ambulatorium chirurgicznego.

 

Placówka specjalizuje się w modelowaniu ciała współczesnymi metodami liposukcji, mało inwazyjnych operacjach żylaków kończyn dolnych, leczeniu większości problemów proktologicznych.

 

Rozszerzyliśmy naszą działalność o specjalistów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej.

Nasza misja

W nowym Kriocentrum nie zabraknie usług świadczonych od lat, to jest szeroko pojętej Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz Kosmetologii.

 

Z poważaniem

dr Marek Batijewski i dr Tomasz Kłos

10 Rodzajów Liposukcji

Zapraszamy do Centrum Liposukcji
10 Rodzajów Liposukcji

Opinie naszych klientów

4.7 (135 opinii)
bazując na opiniach

facebook 4,5 [45 opinii]
google 4,5 [75 opinii]
znany lekarz 5,0 [15 opinii]
 • Google
  Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, zabieg ginekomastii przeprowadzone bezbolesnie z pełnym objaśnieniem i bardzo sprawnie!

  Grażyna B.

 • facebook
  Absolutny profesjonalizm, najwyższa jakość, wszelkie urządzenia i wachlarz zabiegów na światowym poziomie, wspaniały personel i rozsądne ceny. Tyl­ko tu bezpieczeństwo, pewność, piękno i uczciwość w jedynym, eleganckim miejscu. Polecam

  Natalia J.

 • znanylekarz
  Uważam że w Kriocentrum znajdują się bardzo dobrzy fachowcy od żylaków. Obsługa bardzo miła i opieka na najwyższym poziomie. Zabieg bezbolesny i tego samego dnia po usunięciu żylaków chodziłem bez problemowo. Bardzo bardzo bardzo polecam.

  Marcin K

 • oponeo
  Moja opinia o Kriocentrum jest pozytywna, gdyż moje nogi dzięki dr Batijewskiemu znowu są zdrowe! Przeprowadzone u mnie zabieg usunięcia żylaków z nóg metodą (EVLT-wewnątrznaczyniowe laserowe usuwnie żylaków) i pomiomo bardzo złego ich stanu udało się osiągnąć bardzo dobry efekt, a dr ...

  Marek W.

 • google
  Laserowe usuwnie żylakow - rewelacyjny efekt!
  Serdeczne podziękowania dla dr Kłosa i dr Batijewskiego przeprowadzony zabieg laserowego usuwania żylaków. Kompleksowa obsługa, rewelacyjny efekt. Dziekuje Anna M. z Poznania

  Jarosław Z.

 • Znany lekarz
  Uważam że w Kriocentrum znajdują się bardzo dobrzy fachowcy od żylaków. Obsługa bardzo miła i opieka na najwyższym poziomie. Zabieg bezbolesny i tego samego dnia po usunięciu żylaków chodziłem bez problemowo. Bardzo bardzo bardzo polecam. Uważam że w Kriocentrum znajdują się bardzo ...

  Krystyna A.

Umów wizytę  This site is registered on wpml.org as a development site.